Oferowane tłumaczenia

Specjalizuję się w:

  • wszelkich dokumentach prawniczych (rozwodowych, spadkowych, testamentach)
  • umowy, dokumentacja spółki, dokumenty przetargowe, sprawozdania finansowe
  • akty notarialne

Tłumaczenia zwykłe

Realizacja Tłumaczeń zwykłych o dowolnej tematyce jest realizowana szybciej, ponieważ gotowe pliki są odsyłane bezpośrednio na email Klienta. Tłumaczenia zwykłe realizuję również w weekend, a więc jeśli musisz otrzymać tłumaczenie w weekend lub nawet w święto, zapytaj. Opłata dodatkowa nie jest naliczana.

Tłumaczenia przysięgłe

Dostarcz nam document w formie skanu – w ciągu 15 minut uzyskasz wycenę i termin realizacji. Jeśli jest to mnie niż 3 strony, otrzymasz skan tłumaczenia jeszcze tego samego dnia bez naliczania dodatkowych opłat. Forma papierowa zostanie wysłana dnia następnego na koszt biura kurierem na Twój adres.

Tłumaczenia medyczne

To specyficzna dziedzina tłumaczeń, wymagająca dokładności i staranności. Tłumaczenia medyczne mogą obejmować rozległą dokumentację lub krótkie zaświadczenie.
Zapytaj – jeśli masz zwolnienie lekarskie – skan tłumaczenia otrzymasz tego samego dnia. W przypadku większej dokumentacji (kart wypisu, wyników badań, opisów konsultacji) wyślij skany i ustalimy termin.

Tłumaczenia prawne

Posiadam wykształcenie prawnicze uzyskane na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie prawo UE oraz 20-letnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń prawniczych – otrzymasz na pewno tekst najwyższej jakości.

Przykładowe ceny

Strona tłumaczenia przysięgłego

30 PLN / 1125 znaków

Strona tłumaczenia zwykłego

28 PLN / 1800 znaków

Strona tłumaczenia medycznego

40 PLN / 1800znaków

Skontaktuj się!

    Załącz plik do tłumaczenia: